Elgeçme Poşet İmalatı

Elgeçme Poşet İmalatı +90 533 663 81 00

Göknil Plastik olarak 10 yılı aşkın süredir Elgeçme Poşet İmalatı konusunda en kaliteli ekibimiz, ekipmanımız ve kullandığımız en kaliteli hammadde ile Elgeçme Poşet İmalatı üretimi ve satışı yapmaktayız.

Elgeçme Poşet İmalatı +90 533 663 81 00


EL Geçirmeli Poşet imalatı Polietilen malzemeden üretilir, tek kat film veya çok katlı  (coex) film olarak üretimi yapılır.

Orjinal Hammadde ve  orjinal hammadde kalitesinde geri dönüştürülmüş plastiklerden üretim yapılır.

Müşterilerimizin kullanım alanlarına en uygun el geçme poşet imalatı için, irtibat sayfamızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstemiş olduğunuz özelliklerde, seçeneklerde, ölçülerde ve farklı baskılı poşet seçeneklerimizden, sizde ihtiyacınız olan takviyeli poşet siparişini verebilirsiniz.

El Geçmeli Poşet İmalatı Nasıl Yapılır ?


Plastik hammadde seçiminden sonra baskı bölümüne geçilir, sizin firmanızı veya markanızı ön planda tutacak, kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak tasarımlar hazırlanır, klişe hazırlandıktan sonra baskıya geçilir.

Baskılar tek renk ve 6-8-10 renk olarak alternatifli olarak, baskı yüzü seçimi tek yüz baskı veya çift taraflı baskı yapılmaktadır.

Elinizde bulunan bir poşet tasarımını bize göndermeniz yeterli olacaktır, mevcut bir baskılı poşet tasarımınız yoksa sorun değil, tasarım ekibimiz sizin için  2-3 seçenek ile birbirinden güzel tasarımlar hazırlayarak sizlerin onayına sunmaktadır.

Onayını vermiş olduğunuz tasarım ve tüm teknik ayrıntılar sonucunda el geçme poşet imalatı kesim ve takviyeli el geçme departmanında hazırlanıp.

Türkiye’nin her yerine gönderim yapılır.

En Uygun El Geçmeli Poşet İmalatı Nasıl Olmalıdır ?


En uygun baskılı poşet imalatı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için alternatiflerimiz bulunmaktadır.

En ucuz Baskılı poşet siparişi için seçenek:

Plastik Malzeme: HDPE

Kalite: İkinci Kalite

Poşet Renk: Siyah

Baskı Renk: Tek Renk

Baskı Yüzü: Tek Yön

Piayasa’da toptan naylon poşet fiyatlarına baktığınız zaman çoğunlukla siyah ve üzeri tek renk baskı görürsünüz.

Diyagonal Mağaza Poşeti gibi (üzeri altın yaldız renk baskılı, çizgili)

Kendi firmanız adına ve size özel bir poşet olmasını istiyorsanız, en ucuz baskılı poşet fiyatı olmasını istiyorsanız, yukarıdaki seçenekleri değerlendirmeniz gerekmektedir.