Baskılı Poşet Üreticisi

Baskılı Poşet Üreticisi +90 533 663 81 00

Göknil Plastik olarak 10 yılı aşkın süredir baskılı poşet üreticisi konusunda en kaliteli ekibimiz, ekipmanımız ve kullandığımız en kaliteli hammadde ile baskılı poşet üretimi ve satışı yapmaktayız.

Baskılı Poşet Üreticisi +90 533 663 81 00

Ambalaj dünyasında büyük bir yer edinen baskılı poşet ürünleri geri dönüş itibari ile en fazla maddi açıdan sizlere avantaj sunan üründür.

Baskılı Poşet kullanımının ülkemizde oldukça yoğun ve her geçen gün artarak devam etmesindeki en büyük faktör reklam açsısından firmanıza, mağazanıza, marketinize ve çeşitli ticaret yaptığınız işinize çok fazla tanıtım ve bilinirlik katmasındandır. Müşterilerin iş yerlerine uygun olan renk seçilir, istenildiği gibi ( logo veya amblem çalışması) işletmenin ismi, telefonu adresi, kullanılmak istenen resimlerin vektörel hali grafik tasarımcı tarafından poşet üzerindeki baskı alanı üzerine tasarlanır ve müşterinin onayına sunulur.


Göknil Plastik birçok farklı sektörden firmanın ve ulusal anlamda şubeleri bulunan markaların baskılı poşet gereksinimini karşılamaktadır. Firma ayrımı yapmadan İstanbul genelinde her il ve ilçeden ufak veya büyük esnaf tüm işletmelere çözümler sunmaktadır.

Sizler bizlere ulaşabilir ve sizlere özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Sitemizde iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.