Baskılı Çanta Üreticisi

Baskılı Çanta Üreticisi +90 533 663 81 00

Göknil Plastik olarak 10 yılı aşkın süredir baskılı çanta üreticisi konusunda en kaliteli ekibimiz, ekipmanımız ve kullandığımız en kaliteli hammadde ile baskılı çanta üretimi ve satışı yapmaktayız.

Baskılı Çanta Üreticisi +90 533 663 81 00

Halk arasında adlandırılmış olan ve bugünlerde de kullanımı artmış olan ve birçok firmanın da kullandığı baskılı çanta daha hoş bir görünüm sunar. Baskılı çantalar firmaların imzalarını taşır ve bir çeşit tanıtım aracı gibi de kullanılabilmektedir. Tüketicilerin ürünlerini rahatlıkla taşıyabildiği bir ürün haline gelmektedir. Çantalar üretilirken polietilen denilen hammadde kullanılır. Orijinal granüllü hammadde ile özel üretim sağlayan makinelerle rulolar halinde üretim yapılır.

Çantada Baskı Nedir?

Kullanımı artan bu durumla birlikte arama motorlarında bu ayrıntı firmalar tarafında da incelenmeye başlanmıştır. Çantalarda bulunan baskılarda firmaların numaraları, adresleri, logoları, sosyal medya bilgileri ve reklam bilgisi bulunur. Bu durum da firmaların tanıtımına yardımcı olup tüketicilerin de firmaya daha hızlı ulaştırılmasını sağlamıştır.

Baskılı Çanta Çeşitleri Nelerdir ?

Baskılı çantalarda farklı seçeneklerde bulunmaktır. Atlet çanta, el geçme çanta ve kulplu çanta olmak üzere 3 çeşit halinde bulunur.

Atlet çantalar: adından da anlaşıldığı gibi şekil olarak atlete benzeyen bu poşetler çoğunlukla tekstil, fırın gibi yerlerde kullanılmaktadır.

El geçme çantalar: Bu tür poşetler de çoğunlukla ayakkabı mağazası, giyim mağazası gibi yerlerde tüketiciye sunulur.

Kullanıldığı yerlere göre de boyut ve şekil olarak farklılık göstermektedir. Hemen hemen Türkiyenin birçok yerinde baskılı poşet imalatı yapılmaktadır. Toptan satış sunan bu fabrikalarda tedarik zinciri oldukça güçlüdür. Ayrıca teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte baskılı poşet üretiminde kullanılan makineler insan sağlığına olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir durum barındırmamaktadır.