80x50x50 Dopel Koli

80x50x50 Dopel Koli 0533 663 81 00

Çift katmanlı koliler olarak bilinen Dopel koli çeşitleri, yaygın kullanım alanlarına sahip ürünlerden biridir. En önemli özelliklerinde biri dış darbelere karşı ürünün korunması için, mukavemetin artırılmasını sağlamasıdır.

Mevcut dayanıklılığın artması nedeniyle, dopel koliler daha ağır ürünlerin taşınmasında diğer koli çeşitlerine göre avantaj sağlamaktadır. Daha çok metal ürünlerin rahat ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan dopel koli çeşitleri, başta imalat sanayi olmak üzere farklı alanlarda en sık tercih edilen koli çeşitlerinden biridir.

İki katmanlı korumayı ifade eden bu ürün çeşidi, çift oluklu koliler olarak da bilinmektedir. Göknil Plastik dopel koli üretimi yüksek mukavemetli kolilerin üretimi konusunda ileri düzey teknoloji kullanan Göknil Plastik, aynı zamanda sektörün tecrübeye dayalı hizmet veren önemli firmalarından biridir.

Dış darbelerinin yanı sıra neme karşı daha fazla mukavemet gösteren bu koli tipi, her sektörde farklı amaçlarla tercih edilmektedir. Göknil Plastik kalitesiyle üretilen ürünler, iç pazar ihtiyacının önemli bir kısmını karşıladığı gibi dış pazar ihtiyacına da katkı sağlamaktadır.

Diğer imalat alanlarındaki üretiminin artması ve ihracatın yine aynı şekilde her geçen gün yükselmesin sebebiyle, birçok büyük firma daha dayanıklı koliler sipariş vererek ihtiyacını karşılamaktadır. Farklı özellik ve ölçülerle üretilen dopel koli çeşitleri, Göknil Plastik tarafından müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayacak teknikler kullanılarak üretilmektedir. İhtiyacınız olan koli ölçüsü ve özellikleri ne olursa olsun, profesyonel Göknil Plastik üretimi ile tüm ihtiyaçları karşılamak mümkün olmaktadır.