35×50 Tekstil Poşeti

35×50 Tekstil Poşeti 0533 663 81 00

Tekstil firmaları seri üretimlerinin ardından ürünlerini piyasaya temiz ve hijyenik koşullar altında sunabilmeleri için şeffaf tekstil poşetine ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla ihtiyaç durumuna ve müşterilerimizin isteğine uygun olacak şekilde istenilen renk ve modelde tekstil poşeti üretimini  Göknil Plastik olarak 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız hammaddeler dayanıklı ve uzun ömürlü olup herhangi bir deformasyona yol açmayacak şekildedir. Yani piyasaya sunulan ürünleri düzenli bir şekilde korur ve zarar gelmesini önler. Böylece hem müşterilerimizin ürünleri piyasada ihtiyaç sahibine düzenli bir şekilde ulaşır. Hem de poşetlerin kaliteli yapısından ve içeriğindeki maddelerin doğaya zarar vermeme özellikleri bulunur. En çok tercih edilme sebebi de zaten doğayla dost ürünler olmasından ileri gelmektedir.

Tekstil Poşeti Çeşitleri

Göknil Plastik firmamız sektörde ihtiyaca göre çeşitli renk ve ebatlarda yapışkanlı veya normal tekstil poşeti üretmekte ve piyasaya sunmaktadır. İsterseniz tekstil paketleme poşeti olarak, isterseniz de herhangi bir sektörde kullanın. Oldukça şık ve kullanımı kolay olduğu için dayanıklılık bakımından sorun ortaya çıkarmaz. Biz ürünlerimizi üretirken çeşitli olumsuz koşulları göz önüne alarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Örneğin; dev tekstil firmaları ürünlerini kargo yolu ile satıcıya ulaştırırken herhangi bir zarar görmemesi için poşetleri oldukça kaliteli ham maddelerden imal ediyoruz. Transport işlemleri gerçekleşirken taşıma sırasında poşetlerin yırtılıp içindeki ürünlere zarar gelmesin diye üretim merkezimizde dayanıklılığı artıracak çalışmalarımızı yapıyoruz. Böylece müşterilerimizin hem en çok güvendiği hem de en çok alışveriş yaptıkları plastik poşet firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Hangi sektörde olursanız olun eğer tekstil ambalaj ürünleri ihtiyacınız varsa web sitemiz üzerinden iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve istediğiniz ürünleri sipariş vererek uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.